Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

A. Budriaus kaimo turizmo sodyba

Kviečiame apsilankyti Lopaičių kaime esančioje Antano Budriaus kaimo turizmo sodyboje.

 

 
 
Sodyba įkurta netoli Tverų miestelio, kalvotoje vietoje, prie gražaus tvenkinio. Aplinkui vaizdingas gamtovaizdis. Tai - Lopaičių piliakalnis, ant kurio stovėjo žemaičių kunigaikščio Vykinto pilis, ir kiti istorinį kompleksą sudarantys objektai: Pribitkos pilkapynas, apeiginis takas į pilkapyną, senovės žemaičių šventvietė. Už 2 km nuo sodybos, Lopaičių miško prieglobstyje, tyvuliuoja Ruškio ežeras.
 
Sodyboje įrengta pirtis su priepirčiu, tualetas, virtuvė; antrame aukšte yra du miegamieji su atskirais vonios kambariais - aštuoniems žmonėms. Iš erdvaus balkono ir terasos atsiveria gražus vaizdas į sodybos tvenkinį. Medinio namelio pirmame aukšte - kambarys su krosnele, mini-virtuvė, miegamasis dviems asmenims, vonios kambarys, antrame aukšte - miegamieji.
 
Sodyboje yra visi patogumai. Kiekveną namą supa gražiai apželdinta aplinka. Įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės, yra vaikų žaidimų aikštelė. Sodybos tvenkinyje galima žvejoti, maudytis, paplaukioti valtimi. Maloniai čia praleisite ir žiemos laisvalaikį.
 
Sodyboje yra pokylių salė, kurioje galite pavakaroti su 30 žmonių kompanija.
 
Dėl išsamios informacijos kreipkitės telefonu: 8 615 50724 arba apsilankę svetainėje: http://www.antanosodyba.lt
 
Nuotraukas taip pat galite pažiūrėti Foto galerijoje.


1 slide SineWave