Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Velykinis šeimų krepšinio turnyras 2011

Paskelbta 2012-11-20

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Balandžio 30-ą dieną, jau devintą kartą, Tveruose vyko velykinis šeimų krepšinio turnyras.

Šiais metais turnyre dalyvavo 10 komandų. Malonu pažymėti, kad šis turnyras įgauna vis didesnį populiarumą ne tik tveriškių tarpe, bet ir visos Žemaitijos mastu. Šiemet turnyre dalyvavo komandos iš Rietavo, Gargždų, Palangos, Telšių, Ryškėnų ir Tverų. Tveriškiai eilinį kartą įrodė, kad moka žaisti krepšinį. Finale triumfavo tveriškiai broliai Mindaugas ir Arvydas Karpavičiai su draug. Jonu Rekašiumi ir Aurimu Bružinskiu. Jie po atkaklios kovos, rezultatu 10 : 7, palaužė palangiškių brolių Vaido ir Dariaus Ruzgailų, kuriems dar talkino Erikas Stonkus ir Nerijus Stonkus, komandos pasipriešinimą. Kovoje dėl trečiosios vietos, gargždiškių brolių Dariaus ir Rolando Bijeikių komanda, padedama draugo Tado Ramanausko, rezultatu 13 : 8 įveikė ryškėniškių Gaurylių komandą, ir iškovojo bronzos medalius.

Pertraukėlių tarp rungtynių metu varžybų dalyviai ir žiūrovai galėjo išmėginti savo jėgas įvairiose krepšinio rungtyse. Baudas taikliausiai mėtė palangiškis Nerijus Stonkus ir tveriškė Akvilė Pliuškytė. ,,Krokodilo‘‘ rungtyje sėkmė šypsojosi Gintautui Valauskui iš Ryškėnų.

Tritaškius sėkmingiausiai metė Jonas Rekašius iš Tverų, krepšinio triatlono nugalėtoju tapo Vaidas Ruzgaila iš Palangos.