Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Užgavėnės Tveruose kitaip

Paskelbta 2015-03-01

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Gal ir šaltą, gal ir vėjuotą vasario 17-ą, Tveruose siautė nerami keistuolių kompanija. Įtartinos išvaizdos ir tautybės asmenys buvo pastebėti beveik visose miestelio vietose. Liudininkai teigė, jog ši kompanija buvo linksmai nusiteikusi ir didesnės žalos, kaip tik išgąsdintas gal ir kapinių prižiūrėtojas, Tverams nepadarė.

 

Pasak vyriausiojo Tverų PK gal ir viršininko Aurimo, -Po ilgo persekiojimo po apylinkes, pavyko nustatyti, kad metalinio žirgo „Nyva“ tempiamame vežime keliavo ir miestelį šiurpino gerai policijai ir visai tautai žinomi veikėjai - MORĖ IR GAVĖNAS!

 

-Gal ir dideliu kriminalu čia nekvepia,- teigė viršininkas, -Morė ir Gavėnas, nusprendę susituokti, atvyko į istorinę Žemaitijos sostinę. Bet bėdos būta! Niekaip negalėjo rasti klebono, mat  jaunavedžių vairuotojas tris dienas ir naktis šventęs, kelią pamiršo...

 

-Tad ir klaidžiojom po miestelį, užsukdami į kas antrą trobą -dievagojosi būsimi jaunavedžiai.

 

Gal ir policijos eskorto lydimas „kortežas“ pagaliau rado kleboniją, bet vėl bėda ištiko! Klebonas pasirodė turįs „kietą rankelę“ ir visą vestuvių maskaradą pavarė lauk. Pasirodo jaunieji gal ir nebuvo išklausę jaunavedžių kursų šioje parapijoje.

 

Viskit visa palyda nenusiminė, į kompaniją pasiėmė Tverų civilinės metrikacijos gal ir vedėją Genutę. Sutuokė ji jaunuosius tiesiog miestelio centre. Sukeltas triukšmas į centrinę aikštę suviliojo „žioplių minią“, kuri mielai prisijungė prie baliaus ir šventė kartu.

 

Deja, šventė baigėsi gal ir tragiškai, bent vienam iš jaunųjų. Prie keptuvės, kur buvo kepami puotai skirti blynai, susivaidijo ir susistumdė tolimi gal ir giminaičiai Kanapinis ir Lašininis. Nelabieji karštais riebalais aptaškė jaunąją, o ši, būdama nerangi, gal ir užgriuvo ant įkaitusios „plytos“ ir užsiliepsnojo.

 

Sudegė Morė nespėjus atvykti ugniagesiams. Jaunikis gal ir per daug nosies nenukabino, ir į incidentą bandė pažvelgti optimistiškai- atseit vienu metu nušovė du zuikius, vestuvių šventėj, pakasynas paminėjęs...

 

Nuotraukos iš įvykio vietos.

 

Filmuota medžiaga.1 slide SineWave