Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Tveruose įvyko atviros Tverų sen. šaškių ir šahmatų varžybos

Paskelbta 2023-01-25

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Š. m. sausio 22 d. Tverų kultūros namuose vyko atviros Tverų seniūnijos šaškių ir šachmatų pirmenybės, kurias organizavo Tverų sporto klubas ,,Vykintas“. Į varžybas susirinko gana gausus būrys dalyvių ne tik iš Tverų, bet ir iš aplinkinių miestelių t. y iš Laukuvos, Kvėdarnos, Rietavo, Milašaičių, Varnių, Degaičių, Telšių.

Dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo sporto klubo pirmininkas Juozas Norkevičius.

Pasigalinėti prie šaškių lentų panoro 14 vyrų ir 7 moterys. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad tarp moterų pajėgiausia šį kartą buvo Odeta Ramšaitė iš Telšių. Antrą vietą iškovojo Adelė Stirvienė iš Degaičių, o trečia liko Irena Čiuželienė iš Milašaičių. Vyrų tarpe nenugalimas buvo Saulius Urbonas iš Telšių, antras – Jonas Indzelis iš Rietavo, trečias – Dainius Norkus iš Degaičių.

Prie šachmatų lentų susikovė 12 vyrų ir 3 moterys. Moterų tarpe nugalėtoja tapo Irma Barsteigienė iš Tverų, antra tapo Irena Čiuželienė iš Milašaičių, o trečia Irina Norkevičienė iš Tverų.

Vyrų tarpe I vieta – Zenonas Gedminas iš Laukuvos, II vieta – Vytautas Kasparas iš Varnių, III vieta – Gintaras Mikalauskas iš Laukuvos.

 
 
 
 
 


1 slide SineWave