Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Stalo teniso turnyras, minint Tarptautinę moters dieną

Paskelbta 2016-03-09

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

           Š. m. kovo 6 dieną Tverų sporto klubas ,,Vykintas“ surengė tradicinį stalo teniso turnyrą Tarptautinei moters dienai paminėti. Kiekvienais metais šis turnyras sukviečia gausų pajėgių stalo tenisininkų būrį iš visos Žemaitijos. Šiuometiniame turnyre dalyvavo 8 merginos ir 18 vyrų iš Rietavo, Klaipėdos, Judrėnų, Telšių, Plungės, Varnių, Dovilų, Laukuvos, Tverų.

           Varžybos prasidėjo Tverų sporto klubo „ Vykintas“ pirmininko Juozo Norkevičiaus sveikinimu, oTelšių rajono stalo teniso klubo ,,Vytas“ vyrai visoms merginoms šventės proga įteikė tulpių.

           Po gražių sveikinimo žodžių užvirė atkaklios kovos, kurios tęsėsi net 7 valandas, kol paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

           

 

 

          Šiais metais jais tapo:

Merginų grupėje: trečios vietos nugalėtoja tapo Rūta Kalniūtė iš Rietavo, antroje vietoje -Viktorija Bernotaitė iš Judrėnų, o turnyro pirmos vietos nugalėtoja tapo, pirmą kartą šiame turnyre dalyvavusi, Kristina Nekrašaitė iš Klaipėdos.

 

Vyrų grupėje: trečioji vieta atiteko Vygandui Ramšui iš Telšių, antroji vieta – Edgarui Knyzeriui, o nugalėtoju tapo, įveikęs daugiau patyrusius varžovus jaunas, talentingas stalo tenisininkas iš Rietavo - Ernestas Macenis.

 

Moterų poros: trečioji vieta atiteko varniškėms Živilei Vėliūtei ir Erikai Opulskytei, antroji vieta – Viktorijai Bernotaitei iš Judrėnų ir Kristinai Nekrašaitei iš Klaipėdos, nugalėtojomis tapo rietaviškė Rūta Kalniūtė ir klaipėdiškė Greta Vaičytė.

 

Vyrų poros: trečioje vietoje liko telšiškiai Vidmantas Pronckus ir Vygandas Ramšas, antroje vietoje -  taip pat telšiškiai Donatas Kiguolis ir Marius Gaudiešius, o nugalėtojais tapo rietaviškiai Ernestas Macenis ir Gvydas Mišeikis.

 

Mišrios poros: trečioje vietoje liko Kristina Nekrašaitė iš Klaipėdos ir Tomas Kojelis iš Dovilų, antri - Judrėnų atstovai Edgaras Knyzeris ir Viktorija Bernotaitė, o pajėgiausi buvo Greta Vaičytė iš Klaipėdos ir rietaviškis Ernestas Macenis.

 

         Turnyro nugalėtojai apdovanoti sporto klubo „Vykintas“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais, prizininkai- medaliais. Nors ir pavargę po įtemptų kovų, turnyro dalyviai neskubėjo vykti namo. Dėkojo organizatoriams už turnyro organizavimą, draugišką atmosferą ir pažadėjo atvykti kitais metais.

 

          Dėkojame Jonui Ruškiui už turnyro rėmimą ir Andriui Černeckiui už varžybų vedimą.

 

Tverų sporto klubas „Vykintas“1 slide SineWave