Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Bendruomenės ataskaitinis- rinkiminis susirinkimas

Paskelbta 2021-04-15

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Šiandien pasiekė džiugi žinia, kad po šiokios tokios pertraukos, susijusios su pandeminė situacija dėl Covid-19 ligos plitimo grėsmės, galime gyvai susirinkti.

Skubame pasidalinti šia gera žinia su visais tveriškiais. Tverų bendruomenės valdyba vis atidėliojo visuotinį bendruomenės narių susirinkimo organizavimą, tikėdamiesi, kad jį pravesti bus galima ne virtualioje aplinkoje. Ir nors turėjome pasiruošę tą atsarginį planą, tačiau džiaugiamės, kad galėsime susitikti gyvai.

Pagal bendruomenės įstatus, tam, kad būtų susirinkimas laikomas įvykusiu, reikia ne mažiau kaip pusės bendruomenės narių dalyvavimo jame. Bendruomenės valdyba kviečia kuo aktyviau dalyvauti, nes šiais metais turime išsirinkti bendruomenės valdybos narius, kurie atstovaus bendruomenę ateinančius kelis metus.

 

Atsižvelgiant į susiklosčiusią palankią situaciją dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtų karantino švelninimo etapų, 2021 m. balandžio 21 d. 16 val. skelbiamas visuotinis ataskaitinis-rinkiminis bendruomenės susirinkimas, Tverų kultūros namuose.

 

Susirinkimo darbotvarkės projektas:

1. Susirinkimui pirmininkaujančio ir sekretoriaus rinkimas;

2. Bendruomenės valdybos pirmininko 2020 m. ataskaita ir svarstymas;

3. Naujosios bendruomenės valdybos rinkimai.

 

Dėl papildomų klausimų įtraukimo į darbotvarkę, ar dėl kitų iškilusių klausimų galite kreiptis į bendruomenės valdybos narius ar bendruomenės valdybos pirmininką Aurimą Puidoką.1 slide SineWave